Contagious myšlení pro váš byznys

Contagious expertiza  

Pokud chcete pochopit, jak může kreativita změnit váš byznys, jsou tady naši experti a veškeré informace a znalosti obsažené v Contagious I/O. Dostanete praktické rady a získáte nový pohled na věc.

Excelentní kreativita 

Contagious pomůže rozvinout kreativní schopnosti vašeho týmu. Umíme trénovat, nabízíme skvělý obsah, nástroje a poradenství. Od zdůraznění zásadní role kreativity přes brief po hodnocení výsledku. Naše programy podněcují firmy, aby věnovaly pozornost neotřelé komunikaci.

Briefing a
reporty 

Dokážeme připravit entuziastický, inspirující a přínosný briefing, ze kterého si každý něco odnese, ať už je to trainee nebo člen představenstva. Ať mluvíme o obecných zásadách nebo o horkých trendech, přineseme vždy něco užitečného pro váš byznys.

Některé z otázek, které vám pomůžeme zodpovědět 

Q

Jak vytvořit kreativnější a efektivnější reklamu?

Naše odpověď
A

Jsme přesvědčeni o tom, že největšími hrdiny kreativního průmyslu nejsou ti, kteří dostávají skvělé nápady, nýbrž ti, kteří riskují svou kariéru při jejich schvalování. Váš tým dokážeme vést od prvního briefingu až po zhodnocení kreativy. Pomůžeme s pochopením stěžejní role tvořivosti pro růst značky. Kromě toho také dokážeme navrhnout, jak si počínat při vymýšlení nových věcí.

Q

Blíží se velké setkání našeho týmu. Jak mohu své lidi inspirovat k tomu, aby přemýšleli jinak než doposud?

Naše odpověď
A

Občas získáte nejvíc jednoduše tím, že tým posadíte do jedné místnosti, ukážete mu nový úhel pohledu a s ním i nové příležitosti. Briefingy Contagious nejsou srovnatelné s ničím jiným. Stavíme na znalostech a informacích z Contagious I/O a na případových studiích, které ukazují širší souvislosti, podněcují ambicióznější způsob myšlení a, pokud je potřeba, i nekonvenční řešení.

Q

Jak bude vypadat marketing v roce 2025 a jak se na to máme připravit?

Naše odpověď
A

Publikum marketingových kampaní je stále zkušenější v používání technologií a dobývá si nová práva. Pro firmy a organizace je proto velmi těžké udržet s ním tempo. Contagious sleduje a dokumentuje vývoj marketingu už patnáct let a naši experti dokáží vašim týmům pomoci pochopit, co změny znamenají pro rozhodující části vašeho byznysu. Budeme vás navigovat měnící se branží a vysvětlíme vám vliv makrotrendů. Pomůžeme vám připravit se na dynamickou budoucnost.

Q

Jak se posunout v myšlení kupředu a zpochybnit svá dosavadní východiska?

Naše odpověď
A

Ať už jde o brainstorming, revizi strategie, briefing nebo plánovací schůzku, expert Contagious vždy přinese nový způsob myšlení. Naše výjimečné postavení, kdy nám pod rukama prochází jedinečné množství nápadů a insightů, nám umožňuje nezávislý, objektivní a globální úhel pohledu, který si s sebou nese jen málokdo.

Q

Jak mohu podpořit vznik kreativní kultury v mé marketingové komunitě?

Naše odpověď
A

Díky našim zkušenostem s obsahem i událostmi dokážeme zlepšit kreativitu ve vaší organizaci natolik, že ji budou dávat za vzor. Pomocí interních cen a ocenění, kreativních skupin, interní komunikace a dalších nástrojů dokáže náš poradenský tým vštípit kulturu, v níž budou kreativní práce a kreativita prospívat.

Ale abychom nemluvili jenom my 

Případové studie