Workshop

Contagious

24. srpna 2021

CNTGS Talks: Když už chytře mlčet nestačí 

Jak se dělá marketing, reklama a komunikace, dobře, efektivně, výstižně

Nejlepší training je ten, který moc nebolí, funguje, je zábavný a nachytří vás tak, že budou skoro všichni žasnout. Takové jsou vysoce účinné Contagious Talks. Sestavili jsme sérii šesti dvouhodinových setkání nad tématy:  

 

1. Strategie – marketingová, komunikační, reklamní (7. 10. 2021)

2. Brand (21. 10. 2021)

3. Brief (4. 11. 2021)

4. Insight /analýza, motivace/potřeby (18. 11. 2021)

5. Kreativa – kreativní koncept (2. 12. 2021) 

6. Jak hodnotit kreativu, jak poznat, která je dobrá a jak ji prodávat a kupovat (16. 12. 2021)

 

Podrobný popis kurzu naleznete TADY.

Na Talks rádi přivítáme kohokoliv, kdo má zájem o marketing a reklamu. Kurzy jsme koncipovali tak, aby byly přínosné pro brand specialisty, junior/mid level brand managery a account managery.

S Contagious Talks získáte znalosti a dovednosti rychle, bez čekání, efektivně a úplně bezbolestně. A nebojte se, žíly vám rvát nebudeme. Budete se bavit!

Můžete si vybrat ze dvou možností účasti na seminářích. Buď si zakoupíte prezenční formu výuky s možností online účasti za 13 300 Kč bez DPH a nebo 100% online kurz za 9 100 Kč bez DPH

 

CNTGS Talks


Nejlepší training je ten, který moc nebolí, funguje, je zábavný a nachytří vás tak, že budou (skoro) všichni žasnout. Takové jsou vysoce účinné semináře Contagious Talks. Sestavili jsme sérii sedmi dvouhodinových setkání nad ústředními tématy z oblasti reklamy a marketingu.

Podrobný popis kurzu najdete TADY.

Přihlašte se! Začínáme už 2. března!

Registrace

Odesláním souhlasím se zásadami soukromí Contagious.

V ceně je i volný přístup do Contagious I/O po dobu celého kurzu. I/O je platforma, kde najdete, kde najdete tisíce případových studií těch nejlepších světových kampaní, rozhovory s tvůrci, insighty a strategie. Ale jak se říká, žádný oběd není zadarmo – s případovými studiemi z I/O budeme pracovat.

Začínáme ve čtvrtek 7. 10. 2021 a lekce budou probíhat každé dva týdny. 

Pokud chcete přijít, ale přitom jste moc sexy na psaní e-mailové žádosti, aby vám firma kurz zaplatila, stáhněte si žádost TADY.