Workshop

Contagious

21. ledna 2022

CNTGS Talks: Jste to, co víte 

Sedm lekcí marketingového know-how. Jak se dělá marketing, reklama a komunikace: dobře, efektivně, výstižně

Nejlepší training je ten, který moc nebolí, funguje, je zábavný a nachytří vás tak, že budou skoro všichni žasnout. Takové jsou vysoce účinné Contagious Talks. Sestavili jsme sérii sedmi dvouhodinových setkání nad tématy: 

Strategie – marketingová, komunikační, reklamní (3. 3. 2022)
Brand (17. 3. 2022)
Brief (31. 3. 2022)
Insight /analýza, motivace/potřeby (14. 4. 2022)
Kreativa – kreativní koncept (28. 4. 2022)
Jak hodnotit kreativu, jak poznat, která je dobrá a jak ji prodávat a kupovat (12. 5. 2022)
Efektivita (26. 5. 2022)

Podrobný popis kurzu a náplň jednotlivých setkání naleznete TADY.

Na Talks rádi přivítáme kohokoliv, kdo má zájem o marketing a reklamu. Kurzy jsme koncipovali tak, aby byly přínosné pro brand specialisty, junior/mid level brand managery a account managery.

S Contagious Talks získáte znalosti a dovednosti rychle, bez čekání, efektivně a úplně hladce. Nemějte obavu, hlavu vám neutrhneme ani nezavaříme. Budete se bavit!

Můžete si vybrat ze dvou možností účasti na seminářích. Buď si zakoupíte prezenční formu výuky s možností online účasti za 13 900 Kč bez DPH a nebo 100% online kurz za 9 900 Kč bez DPH.

V ceně je i volný přístup do Contagious I/O po dobu celého kurzu. I/O je platforma, kde najdete, tisíce případových studií těch nejlepších světových kampaní, rozhovory s tvůrci, insighty a strategie. Ale jak se říká, žádný oběd není zadarmo – s případovými studiemi z I/O budeme pracovat.

Začínáme ve čtvrtek 3. 3. 2021 a lekce budou probíhat každé dva týdny. 

Pokud chcete přijít, ale přitom jste moc sexy na psaní e-mailové žádosti, aby vám firma kurz zaplatila, stáhněte si žádost TADY.