Workshop

Contagious

8. ledna 2021

CNTGS Talks: Když jde reklamě o život 

Dávka marketingového know-how

Nejlepší training je ten, který moc nebolí, funguje, je zábavný a nachytří vás tak, že budou skoro všichni žasnout. Takové jsou vysoce účinné Contagious Talks. Sestavili jsme sérii sedmi dvouhodinových setkání nad tématy:  

Strategie – marketingová, komunikační, reklamní
Brand
Brief
Insight /analýza, motivace/potřeby
Kreativa – kreativní koncept
Jak hodnotit kreativu, jak poznat, která je dobrá a jak ji prodávat a kupovat
Effectiveness/efficiency

Na Talks rádi přivítáme kohokoliv, kdo má zájem o marketing a reklamu. Kurzy jsme koncipovali tak, aby byly přínosné pro brand specialisty, junior/mid level brand managery a account managery.

 

Podrobný obsah jednotlivých témat najdete TADY.

 

S Contagious Talks získáte znalosti a dovednosti rychle, bez čekání, efektivně a úplně bezbolestně. A nebojte se, žíly vám rvát nebudeme. Budete se bavit!

Můžete si vybrat ze dvou možností účasti na seminářích. Buď si zakoupíte prezenční formu výuky s možností online účasti za 13 300 Kč bez DPH a nebo 100% online kurz za 9 100 Kč bez DPH

CNTGS Talks


Nejlepší training je ten, který moc nebolí, funguje, je zábavný a nachytří vás tak, že budou (skoro) všichni žasnout. Takové jsou vysoce účinné semináře Contagious Talks. Sestavili jsme sérii sedmi dvouhodinových setkání nad ústředními tématy z oblasti reklamy a marketingu.

Podrobný popis kurzu najdete TADY.

Přihlašte se! Začínáme už 2. března!

Registrace

Odesláním souhlasím se zásadami soukromí Contagious.

 

V ceně je také volný přístup do Contagious I/O po dobu celého kurzu. I/O je platforma, kde najdete, kde najdete tisíce případových studií těch nejlepších světových kampaní, rozhovory s tvůrci, insighty a strategie. Ale jak se říká, žádný oběd není zadarmo – s případovými studiemi z I/O budeme pracovat.

Začínáme v úterý 2. 3. 2021 a lekce budou probíhat každé dva týdny. 

A pro všechny early birds, kteří se přihlásí do konce ledna, máme bonusovou nabídku. Kromě vysoké a koncentrované dávky vědomostí, na které se budete moct vždy spolehnout, dostanete i aktuální vydání magazínu Contagious, abyste se mohli s tím, co hýbe marketingovým a reklamním světem, ihned poměřit.

P.S. Pokud chcete přijít, ale přitom jste moc sexy na psaní e-mailové žádosti, aby vám firma kurz zaplatila, stáhněte si žádost TADY.