Events

Contagious

10. listopadu 2021

Most Contagious 2021 

Most Contagious každoročně přináší to nejlepší z marketingu – kampaně, trendy a osobnosti, které formují současný marketing a reklamu. Most Contagious bude letos probíhat celý pracovní týden, který vám dá v této podivné době dostatek inspirace do příštího roku. 

Virtuální podoba každoroční konference Most Contagious bude letos probíhat během celého pracovního týdne. Dostanete pořád stejný objem insightů a inspirace jen po menších dávkách, abyste měli čas držet krok s e-maily i se vším ostatním, co potřebujete během dne zařídit.Zúčastněte se a odhalte střípky ze zákulisí přípravy kampaní pro Guinness, Ikea, Reddit, Channel 4, Adidas nebo The Kiyan Prince Foundation. The Economist vám zase už tradičně prozradí, co můžete očekávat od roku 2022.

Konference se koná v týdnu od 29. listopadu do 3. prosince a přístup na všechny dny, včetně doplňujícího programu stojí 2500,- bez DPH.

Hlavní program si budete moci sledovat denně mezi 14:00 a 16:00. Uslyšíte o stěžejních trendech a kampaních roku 2021. Na programu budou detailní pohledy na:

Na konferenci vystoupí: 

 

Paul Kemp-Robertson, Co-founder, Contagious

Katrina Stirton Dodd, Editor at large, Contagious

Lynsey Aiken, ECD, 4Creative

Scott Taylor, Creative, 4Creative

Tiffany Rolfe, Global Chief Creative Office, R/GA

Tom Standage, Deputy Editor, The Economist

Roxy Young, Chief Marketing Officer, Reddit

Laura Woodcock, Marketing Lead, Channel 4 

Will Sansom, Head of Strategy, Brooklyn Brothers

Finola McDonnell, Chief Communications and Marketing Officer, Financial Times

David Dearlove, Creative Director, Engine Group

Gabriel Karan, Brand Manager, Canesten Brazil

Alisa Maul, Strategy Director, AnalogFolk

David Quass, Director, Brand Sustainability Innovation, adidas

Charlie Taylor, VP of Data Products – Data Strategy, YouGov

Neil Shah, Head of Guinness GB, Diageo

Nick Hulley, Executive Creative Director, AMV BBDO

Caroline de Barnville, Head of Dermatology, Bayer Consumer Healthcare

Becca Peel, Senior Strategist, Contagious

a další

Co můžete očekávat

Trendy / Zjistíte, co a proč se mění, redaktoři a stratégové z Contagious zpochybní aktuálně nejdůležitější trendy a přivedou je k životu pomocí inspirativních příkladů.

Kampaně / Budete se moci učit od těch nejlepších v oboru. Marketéři, stratégové a kreativci stojící za letošními výjimečnými kampaněmi se podělí o to, jak docílili kreativní dokonalosti.

Most Opinionated / Hned po prezentacích v rámci hlavního programu se budete moci připojit k týmu Contagious (a několika velmi speciálním hostům), kteří živě odpoví na vaše otázky a následně se společně ponoříme hlouběji do právě probraných témat.

Catch Up / Máte neodkladnou schůzku? Nebojte se ničeho. Přednášky budou k dispozici po skončení vysílání v daný den. Účastníci budou mít k záznamům přístup celý týden po události.

Spojení / Spojte se s ostatními účastníky prostřednictvím rychlých zpráv i videa, které budou dostupné prostřednictvím Most Contagious platformy.

Podrobný program po jednotlivých dnech si můžete prohlédnout TADY.

Registrace

Odesláním souhlasím se zásadami soukromí Contagious.

 

 

 

Během debat a vystoupení se můžete těšit na insighty do těch nejdůležitějších změn, které se v reklamě za poslední rok odehrály a vy byste o nich rozhodně měli vědět: 

 

  • Zelené značky / učte se od značek odhodlaných ke komunikaci, spolupráci a inovacím k udržitelnější budoucnosti.
  • Do metaverze a ještě dál / zjistěte, co se letos událo v digitálním prostoru, od NFT v hodnotě mnoha milionů dolarů po virtuální zážitky.
  • Reality check / poslechněte si o značkách, které se zavázaly k prezentaci upřímného a otevřeného zobrazení každodenního života lidí.
  • Najděte své lidi / zjistěte, jak funguje komunita a jak do ní mohou zapadnout značky.
  • Nic osobního / ukážeme si, jak se vývoj obrací proti souborům cookie, identifikátorům a dalším sledovacím postupům.

 

A znovu otevřeme i naše archivy a vrátíme se zpět k některým z nejlepších přednášek z minulých let, například Samsung, Ben & Jerry’s nebo Bodyform.