Livestream

Contagious

2. října 2020

Objectives Unlocked / Získaná média: Livestream 

Ať už máte jakýkoliv obchodní cíl, ostatní se už někdy potýkali s něčím podobným. Připojte se k nám pro týdenní dávku kreativní inspirace, insightů z první ruky a detailních analýz toho, co jinde fungovalo a proč. Výzva pro tento týden zní: Získaná média.

Spouštíme nový seriál livestreamů zaměřený na to, aby vám (bezplatně!) pomohl tvořit kampaně, které geniálně dosáhnou vašich obchodních cílů.

Každý týden zaměříme setkání na jeden z 18 obchodních cílů, které běžně používáme při označování kampaní v naší online platformě Contagious I/O

Pokaždé představíme a rozebereme nejpoučnější, nejinspirativnější a nejoriginálnější kampaně a aktivace z celého světa. Podělíme se o to, co se nám líbilo, co nás donutilo k zamyšlení a co se můžete přiučit od ostatních, kteří čelili podobným výzvám.

Stejně jako vše, co Contagious dělá, i následující setkání staví na nejčerstvějších trendech, insightech značek a agentur, případových studií, rozhovorech s experty a výzkumech.

Všechnu dřinu ale bereme na sebe! Vám stačí jediné – když si nás pustíte a budete tomu říkat práce.

Nestíháte nás živě? Přesto se přihlašte – všichni účastníci a registrovaní uživatelé obdrží po livestreamu přístup k videozáznamu i navazujícím otázkám a odpovědím a vše si budou moci kdykoliv znovu přehrát.

Cíle odemčeny / Získaná média, středa 7. října v 17:00. Livestream vám zprostředkujeme z londýnské Contagious a proběhne kompletně v angličtině.

Čím těžší je koupit si pozornost lidí, tím větší množství se ji značky snaží získat. Následující středu prozkoumáme, proč se sláva stala preferovanou zbraní značek, když chtějí oslovit další lidi. Prozradíme také, které značky jsou v hledání záře reflektorů nejúspěšnější, dostaneme se pod kůži kampaním, které fungovaly a najdeme, co si z úspěšných příběhů může odnést vaše značka.

Součástí livestreamu budou:

  • Práce ze široké škály kategorií a regionů
  • Kampaně velkých i malých značek
  • Insighty, ze nichž práce čerpají
  • Perspektivy autorů zmiňovaných nápadů z první ruky

 

Na živý přenos se registrujte zde.