Contagious Issue #1 Cover

Věříme, že kreativita vítězí. Když už se bavíme o úspěšném marketingu, kreativita vždy položí průměrnou práci na lopatky. Takhle jednoduché to je.

Věříme také, že nejlepší značky a kampaně jsou ty, o kterých lidé potřebují mluvit. Stanou se součástí jejich života protože jsou užitečné, relevantnía zábavné.

Ale toho není snadné dosáhnout. A proto jsme tady.

Contagious je služba shromažďující informace o kreativitě a strategickém plánování, která pomáhá agenturám a značkám dělat nápaditější, inovativnější a efektivnější marketing.

Děláme to tak, že nabízíme inspiraci a praktické insighty, založené na našem vlastním zjišťování podrobností o výjimečných světových kampaních a disruptivních trendech.

Pomáháme lidem učit se od nejlepších, aby sami mohli tvořit to nejlepší.

Náš obsah nabízíme prostřednictvím vlastní on-line platformy a oceňovaného časopisu, ale také osobně na našich událostech a akcích a jako odbornou expertizu.

Když se chce některý z největších světových brandů nebo reklamních agentur zlepšit v kreativitě a začít tvořit účinnější strategie, efektivnější briefy nebo musí využívat nastupující technologie, Contagious je první, na koho se obrátí.

Contagious je pro marketéry hledající opravdovou konkurenční výhodu díky kreativitě a inovacím.

Have you got it yet?

Pro více informací o historii Contagious klikněte sem.

Napište nám 

Nevidíte to, co hledáte? Chcete mluvit s živým člověkem?


Napište nám a my se co nejdříve ozveme.