Workshops Contagious přímo ve vaší firmě. Naši zkušení konzultanti ve službách vašich týmů. Principy, přehledy a trendy

10 kroků ke statečné značce 

Tým Contagious už 14 let shromažďuje a zkoumá ty nejkreativnější a nejúčinnější kampaně z celého světa. Na základě zkušeností nejúspěšnějších tvůrců a diskusí s klienty, kteří se nespokojili s průměrností, vzniklo v Contagious deset jednoduchých pravidel. Těmi by se měly řídit značky, které chtějí opravdu zaujmout. Tento workshop není pro posery, administrátory reklamních kampaní a markeťáky se slabým srdcem. Contagious doporučení jsou jako vždy podpořena množstvím praktických ukázek aplikace jednotlivých pravidel, které čerpáme z databáze nejkreativnějších světových kampaní Contagious I/O.

Boření marketingových mýtů 

Marketing byl tradičně vždy směsí pravd, polopravd a úplných nesmyslů. Se stále rychleji rostoucí komplexitou nástrojů, kanálů, metod a konceptů roste i potřeba orientace v tomto nově se tvořícím prostředí. Naštěstí existují stále solidnější důkazy o tom, co skutečně funguje a co je jen prodej teplé vody. V našem půldenním Contagious workshopu se o tyto důkazy podělíme a odpovíme na vaše otázky. Vše ilustrované na příkladech a případových studiích z databáze Contagious I/O.

Skutečně transparentnost prodává? 

Důvěra je pro každou značku základní podmínkou její existence. Zároveň je jí v současném světě stále méně, protože politická a společenská polarizace zabíjí důvěru zákazníků. Viděli jsme, jak nepoctivé chování poškodilo firmy jako je Uber. Sledujeme, jak exploze fake news podkopává důvěru lidí v to, co čtou, vidí a slyší. A ve světě, kde je důvěra nedostatkovým zbožím, bodují výrobky a služby které jsou otevřené, upřímné a transparentní. Na tomto workshopu si ukážeme přínos kampaní budujících důvěru zákazníků a najdeme způsob, jak může vaše značka přispět k tvorbě tohoto nesmírně cenného obchodního aktiva. Vše s množstvím praktických ukázek z databáze světových nejlepších kampaní Contagious I/O database.

Kulturní branding aneb jak vytvořit ikonickou značku 

Brandy se nestávají ikonami tím, že by pouze zdůrazňovaly své unikátní vlastnosti a benefity. Ikonické značky sází na provokativní postoje a jejich schopnost trefit se do důležitých aspektů národní kultury. Dokáží vyhmátnout aktuální kulturní zlomy a vytvořit kolem nich vlastní mytologii. V tomto workshopu se podíváme na některé známé i méně známé případové studie abychom zjistili, jak tento přístup jednotlivé značky uplatnily. Vše ilustrované příklady z databáze světových nejlepších kampaní Contagious I/O database.

Máte-li o některý z našich workshopů zájem, kontaktujte nás. 

Kontaktní formulář

Contagious Magazine 

V branži, kde lze často jen těžko oddělit signál od šumu, nabízí Contagious Magazine každého čtvrt roku orientaci a hodnocení nejdůležitějších trendů, které hýbou marketingem, technologiemi a komerční kreativitou.

Aktuální číslo 

Číslo #61

Číslo #61

Každé čtvrtletí odděluje Contagious magazín signál od šumu a nabízí pečlivý, kurátorský výběr toho nejdůležitějšího z marketingu, technologií a komerční kreativity. Pokud vidíte výhodu v kreativitě, je určený právě vám. Aktuální cover story se věnuje přidrzlému fast-food řetězci Wendy’s, kterému se pomocí neotřelého způsobu komunikace na sociálních médií podařilo dosáhnout trojciferného růstu příjmů. Zatímco druhý článek z rubriky Brand Spotlight pátral po změnách, které musely prodělat noviny The New York Times. Instituce s více než stoletou historií opustila vyjeté koleje, inovovala a stala se mediální společností, která klade důraz na digitál a může se pyšnit 4,7 miliony čtenářů po celém světě. Mezi další témata tohoto čísla patří rozkvět esportu jako ideálního prostor pro značky, které se chtějí dostat k jinak těžko přístupnému publiku a také rozhovor s CEO Lynk & Co, nejrychleji rostoucí automobilkou na světa, o tom, jak tato společnost mění oblast automotive.


KOUPIT ONLINE

Minulá čísla anglické edice 

Číslo #60

Číslo #60

Číslo #57

Číslo #57

Číslo #56

Číslo #56

Číslo #55

Číslo #55

Číslo #54

Číslo #54

Číslo #53

Číslo #53

Číslo #52

Číslo #52

Číslo #51

Číslo #51

Číslo #50

Číslo #50

Číslo #49

Číslo #49

Číslo #48

Číslo #48