Workshopy Contagious přímo ve vaší firmě. Naše zkušenosti do vašeho týmu. Principy, přehledy a trendy.

10 kroků ke statečné značce 

Na základě zkušeností nejúspěšnějších tvůrců a diskusí s klienty, kteří se nespokojili s průměrností, vzniklo v Contagious deset jednoduchých pravidel. Těmi by se měly řídit značky, které chtějí opravdu zaujmout. Tento workshop není pro posery, administrátory reklamních kampaní a markeťáky se slabým srdcem. Doporučení Contagious v doprovodu množství praktických ukázek aplikace jednotlivých pravidel, které čerpáme z databáze nejkreativnějších světových kampaní Contagious I/O.

Boření marketingových mýtů 

Marketing je tradiční směsí pravd, polopravd a holých nesmyslů. Stále větší a rychlejší komplexita nástrojů, kanálů, metod a konceptů vyžaduje i nutnou orientaci v tomto nově se tvořícím prostředí. Naštěstí existují stále solidnější důkazy toho, co skutečně funguje a co je jen prodej teplé vody. V našem půldenním workshopu se o tyto důkazy podělíme a zodpovíme vaše dotazy. Vše doprovodíme příklady a případovými studiemi z databáze Contagious I/O.

Skutečně transparentnost prodává? 

Důvěra je základní podmínkou existence každé značky. Zároveň dnes důvěra pomalu ale jistě mizí. Politická a společenská polarizace důvěru zákazníků zabíjí. Jsme svědky nepoctivého chování firem a zakoušíme explozi fake news. Ve světě, kde se důvěry nedostává, bodují otevřené, upřímné a transparentní výrobky a služby. Na tomto workshopu ukazujeme přínos kampaní budujících zákaznickou důvěru a hledáme způsob, jak může vaše značka k tvorbě tohoto nesmírně cenného obchodního aktiva přispět. Opět včetně praktických ukázek z databáze Contagious I/O.

Kulturní branding aneb jak vytvořit ikonickou značku 

Pokud značka zdůrazňuje pouze na své unikátní vlastnosti a benefity, ikonou se zpravidla nestává. Ikonické značky sází na provokativní postoje a umí se trefovat do důležitých aspektů národní kultury. Dokáží reagovat na aktuální kulturní zlomy a tvořit kolem nich vlastní mytologii. V tomto workshopu se podíváme na některé známé i méně známé případové studie, abychom zjistili, jak tento přístup aplikovaly jednotlivé značky. Vše ilustrované na příkladech z databáze nejlepších světových kampaní Contagious I/O.

Máte-li o některý z našich workshopů zájem, kontaktujte nás. 

Kontaktní formulář