Eventy a vzdělávání /

Skvělé nápady naživo, inspirace pro lepší marketing

Contagious Talks /

Nejlepší trénink příliš nebolí, funguje, je zábavný a nachytří vás tak, že ostatní budou žasnout. Taková je série vzdělávacích infuzí Contagious Talks. Kurz staví na tématech jako strategie, brand, insight, brief, kreativita a její hodnocení nebo efektivita reklamy.

Contagious Talks probíhají vždy v průběhu akademického semestru a frekvence seminářů je jednou za dva týdny. Contagious Talks jsou pro všechny bez rozdílu, každý si přijde na své. Přiznejme si – opakování je matkou moudrosti!


Snídaně /

Naše snídaně jsou setkání se zajímavými lidmi, kteří tomu, o čem si s Josefem Havelkou povídají, opravdu rozumí. Řeč se vždy točí kolem marketingu, komunikace, reklamy.

Hovory jsou ale pokaždé tak trochu „contagious“, proto vás čekají provokativní názory, boření mýtů a netradiční pohledy. A navíc jsme vždy rádi, když se přidáte do diskuse.


Most Contagious / Online

Most Contagious každoročně přináší to nejlepší z marketingu – kampaně, trendy, osobnosti, které formují dnešní marketing a reklamu. Most Contagious je konference, která vám v této zvláštní a náročné době inspiraci do příštího roku. Event má novou online podobu. Je nabitý inspirativními přenosy a nejžhavějšími insighty.

Získáte přehled o strategiích, které stojí za nejlepšími kampaněmi z celého světa. A nezapomeneme ani na nejnovější technologie a trendy, které ovlivní podobu marketingového světa v následujícím roce.


Contagious Livestream

Rozšiřování obzorů zdarma. Pozoruhodné a inspirativní kampaně, insighty, trendy a technologické novinky. Aktuální téma se včas dozvíte na News & Views, v našem newsletteru a na sociálních sítích.

Stejně jako vše, co Contagious dělá, i tyto streamy staví na nejčerstvějších trendech, insightech značek a agentur, případových studií, rozhovorech s experty a výzkumech. Všechnu dřinu však bereme na sebe! Vám stačí jediné – když si nás pustíte a budete tomu říkat práce.


Contagious Starter

Pět hodin nejčerstvější inspirace, insightů a inovací. Pro marketéry, plánovače, kreativce a marketingové stratégy, kteří chtějí vyhrávat. Zhuštěně a z celého světa. V průběhu jednoho odpoledne vás inspirují úspěšné kampaně, které v předcházejícím roce zazářily. Starter ale není pouze o kampaních, čekají vás samozřejmě také analýzy, předpovědi, data a nové technologie.

Dozvíte se o novinkách v přístupech ke komerční kreativitě, podíváte se do útrob některých nejúspěšnějších marketingových iniciativ a zjistíte, proč byly tak skvělé.