Eventy a vzdělávání /

Skvělé nápady naživo, inspirace pro lepší marketing

Contagious Talks /

Nejlepší trénink příliš nebolí, funguje, je zábavný a nachytří vás tak, že ostatní budou žasnout. Taková je série vzdělávacích infuzí Contagious Talks. Kurz staví na tématech jako strategie, brand, insight, brief, kreativita a její hodnocení nebo efektivita reklamy.

Contagious Talks probíhají vždy v průběhu akademického semestru a frekvence seminářů je jednou za dva týdny. Contagious Talks jsou pro všechny bez rozdílu, každý si přijde na své. Přiznejme si – opakování je matkou moudrosti!


Business Semester /

Contagious Business Semester je studijní tréninkový program probíhající po jeden akademický semestr. Frekvence setkávání je jednou za dva týdny. Kurz se věnuje marketingovému procesu v komplexním rozpětí v kontextu současné praxe, teorií a trendů.

Seminář vedou zkušení experti na marketing a komunikaci – Josef Havelka a Tomáš Hrivnák z Contagious CZ a jejich hosté. Kurz je šitý na míru ambicím a potřebám těch, kteří pracují na pozicích středního až nejvyššího managementu a také profesionálům z oblastí komunikace a médií.


Most Contagious /

Most Contagious každoročně přináší to nejlepší z marketingu – kampaně, trendy, osobnosti, které formují dnešní marketing a reklamu. Most Contagious jsou dva dny, které vám v této divné době dají inspiraci do příštího roku. Event proběhne v nové online podobě. Nabídne inspirativní přenosy nabité nejžhavějšími informacemi z londýnského Contagious hot-pink studia.

Získáte přehled o strategiích, které stojí za nejlepšími kampaněmi z celého světa. A nezapomeneme ani na nejnovější technologie a trendy, které ovlivní podobu marketingového světa v následujícím roce.


Contagious Livestream

Rozšiřování obzorů zdarma. Pozoruhodné a inspirativní kampaně, insighty, trendy a technologické novinky. Aktuální téma se včas dozvíte na News & Views, v našem newsletteru a na sociálních sítích.

Stejně jako vše, co Contagious dělá, i tyto streamy staví na nejčerstvějších trendech, insightech značek a agentur, případových studií, rozhovorech s experty a výzkumech. Všechnu dřinu však bereme na sebe! Vám stačí jediné – když si nás pustíte a budete tomu říkat práce.


Contagious Starter

Pět hodin nejčerstvější inspirace, insightů a inovací. Pro marketéry, plánovače, kreativce a marketingové stratégy, kteří chtějí vyhrávat. Zhuštěně a z celého světa. V průběhu jednoho odpoledne vás inspirují úspěšné kampaně, které v předcházejícím roce zazářily. Starter ale není pouze o kampaních, čekají vás samozřejmě také analýzy, předpovědi, data a nové technologie.

Dozvíte se o novinkách v přístupech ke komerční kreativitě, podíváte se do útrob některých nejúspěšnějších marketingových iniciativ a zjistíte, proč byly tak skvělé.


CNTGS Talks


Nejlepší training je ten, který moc nebolí, funguje, je zábavný a nachytří vás tak, že budou (skoro) všichni žasnout. Takové jsou vysoce účinné semináře Contagious Talks. Sestavili jsme sérii sedmi dvouhodinových setkání nad ústředními tématy z oblasti reklamy a marketingu.

Podrobný popis kurzu najdete TADY.

Přihlašte se! Začínáme už 2. března!

Registrace

Odesláním souhlasím se zásadami soukromí Contagious.